Všechny rezervace kurtů i

 

tréninky do odvolání zrušeny!!

 

 

NÁHRADNÍ TERMÍN 11.10.2020
 
Srdečně zveme všechny tenisty na náš již tradiční turnaj “Family Cup”, který se koná v pondělí, 28. 9. 2020, od 8:30 na tenisových kurtech v Hrušovanech.
Pro ty, kteří náš turnaj neznají, jde o turnaj čtyřher - dospělý & dítě (do 18 let). Páry však nemusí být pouze rodinní příslušníci, jak se z názvu turnaje může zdát.
Startovné 400 Kč / pár.
Těšíme se na Vás! :-)
 

 

Finálové mistrovství utkání družstev minitenistů 27.6.2020.
Konkurence byla obrovská, utkali se ti nejlepší z nejlepších a počasí bylo vyčerpávající ale i přesto si všichni hráči zaslouží obrovskou pochvalu za luxusní výkony a rodiče za výdrž a podporu! 
Obsadili jsme nakonec nádherné osmé místo z 12 nejlepších klubů! 
Děkujeme, že náš klub posouváte dále a všem minitenistům moc gratulujeme!! 

 

 

Od soboty 15.2. se v jihlavském klubu „TK Spartak Jihlava“ odehrál turnaj třídy „B“ starších žákyň do 14 let, na který se vydala naše hrušovanská klubová hráčka, rodačka z Březí, Viktorie Židelová.
Ta jako nasazená dvojka turnaje odstartovala hru až ve druhém kole, kde si dokázala poradit se starší soupeřkou, kterou smetla z dvorce 6:4, 6:3. Třetí kolo ovládla s přehledem 6:2, 6:2 a ve čtvrtém kole si už měřila síly opět se starší soupeřkou, nad kterou nakonec velmi těsným skórem 7:5, 6:4 zvítězila.
Následovat mohlo semifinálové utkání, kde jsme mohli vidět neuvěřitelně napínavé výměny, ale Viki si konečným skórem 6:4, 6:4 zajistila postup do nadcházejícího finálového utkání!
O pohár vítězky turnaje se Viki utkala s velice zkušenou soupeřkou, která jí v prvním setu nedala sebemenší šanci dostat se do hry. Se ztrátou prvního setu v turnaji 2:6 se ale naše bojovnice rozhodně nenechala zastrašit. Ve druhém setu absolutně změnila styl hry a zvítězila v 6:2. Třetí set již hrála svou jistou a klidnou hru, kde potvrdila druhý vyhraný set a absolutně tak ovládla celý turnaj.
Za celý tým TKB Hrušovany Vikči moc gratulujeme k tomuto nádhernému úspěchu do tenisového
žebříčku a přejeme spoustu dalších úspěchů a hlavně pevné zdraví.

 

Strana 1 z 2

Jsme na Facebooku

Jsme na Instagramu

 

 

Partneři

Provoz a činnost klubu TKB Hrušovany je finančně podporována Městem Hrušovany nad Jevišovkou a Jihomoravským krajem.

     

 

Další

© 2020 Tenisový klub Hrušovany nad Jevišovkou - všechna práva vyhrazena