Od soboty 15.2. se v jihlavském klubu „TK Spartak Jihlava“ odehrál turnaj třídy „B“ starších žákyň do 14 let, na který se vydala naše hrušovanská klubová hráčka, rodačka z Březí, Viktorie Židelová.
Ta jako nasazená dvojka turnaje odstartovala hru až ve druhém kole, kde si dokázala poradit se starší soupeřkou, kterou smetla z dvorce 6:4, 6:3. Třetí kolo ovládla s přehledem 6:2, 6:2 a ve čtvrtém kole si už měřila síly opět se starší soupeřkou, nad kterou nakonec velmi těsným skórem 7:5, 6:4 zvítězila.
Následovat mohlo semifinálové utkání, kde jsme mohli vidět neuvěřitelně napínavé výměny, ale Viki si konečným skórem 6:4, 6:4 zajistila postup do nadcházejícího finálového utkání!
O pohár vítězky turnaje se Viki utkala s velice zkušenou soupeřkou, která jí v prvním setu nedala sebemenší šanci dostat se do hry. Se ztrátou prvního setu v turnaji 2:6 se ale naše bojovnice rozhodně nenechala zastrašit. Ve druhém setu absolutně změnila styl hry a zvítězila v 6:2. Třetí set již hrála svou jistou a klidnou hru, kde potvrdila druhý vyhraný set a absolutně tak ovládla celý turnaj.
Za celý tým TKB Hrušovany Vikči moc gratulujeme k tomuto nádhernému úspěchu do tenisového
žebříčku a přejeme spoustu dalších úspěchů a hlavně pevné zdraví.

Židelová stříbrná & bronzová!

O víkendu od 25.1.2020 se v Třebíči odehrál Oblastní Přebor staršího žactva, kam se vydala naše klubová hráčka z Březí, Viki Židelová. Jako nasazená trojka turnaje se dostala až  do samotného semifinále, kde bohužel nedokázala proměnit 3 matchbally, ale i tak si z Třebíče odváží krásné třetí místo! K tomu všemu obhájila se svou deblovou parťačkou druhé místo ve čtyřhře. Za celý tým TKB Hrušovany moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. (Výsledky zde: http://www.cztenis.cz/turnaj/606940/sezona/Z1920/vysledky)