I.BABOLAT KIDS CUP

I. ROČNÍK BABOLAT KIDS CUP - DĚTÍ LÉTO 2014

 

Termín : září 2014

Místo : Hrušovany n/J

Hrací povrch : antuka

Kategorie : pro všechny děti

Míče : Babolat

Hrací systém :  4 skupiny a následně pavouk

* počet účastníků : 16

* ze skupiny postupují první dva do první osmičky (následně systém pavouk)

* třetí a čtvrtý hraje spodního pavouka

* nasazení : v každé skupině bude jeden nasazen (dle výsledků prosledního turnaje)

* pátek 12.9. se hraje o pořadí

Pravidla : dle pravidel ČTS

Losování : 3.9. V 8,30HOD  na prodejně  Elektro BEJLEK - Hrušovany

Zahájení : 4.9.

Ukončení : 12.9.

Vyhodnocení a předání cen : 12.9. - pro hráče s pohoštěním

 Screenshot 2014-09-09-07-29-55

 

Screenshot 2014-09-09-07-30-08

I:Babolat

Kids Cup

 Sára

Bejlek

 Eva

Cvingráfová

 Barbora

Pirová

 Anna

Jelínková

Pořadí :

 Sára

Bejlek

   Skupina A

 4 : 0 4 : 0   4 : 0  1

 Eva

Cvingráfová

 0 : 4

   Skupina  A

 4 : 0   1 : 4  3

 Barbora

Pirová 

 0 : 4  0 : 4

Skupina  A

 0 : 4  4

 Anna

Jelínková 

 0 : 4  4 : 1  4 : 0

Skupina A

 2

 

 IMG 5765

 

I:Babolat

Kids Cup

 Kateřina

Havelková

 Michal

Scheiber

 Nikola

Borovičková

 

 Ondra

Matoušek

Pořadí:

 Kateřina

Havelková

   Skupina B

 4 : 0  4 : 3  1 : 4 2.

Michal

Scheiber 

 0 : 4

   Skupina  B

 0 : 4  0 : 4 4

 Nikola

Borovičková 

 3 : 4  4 : 0

Skupina  B

 2 : 4 3

 Onda

Matoušek 

4 : 1   4 : 0  4 : 2

Skupina B

1

 IMG 5657

 

 

I:Babolat

Kids Cup

 Adam

Cvingráf

 Jiří

Ležák

 Kristýna

Blechová

 Adam

Pira

Pořadí :

 Adam

Cvingráf

   Skupina C

 4 : 0  4 : 0  4 : 1  1

Jiří

Ležák 

 0 : 4

   Skupina  C

 4 : 1  4 : 1  2

 Kristýna

Blechová

0 : 4   1 : 4

Skupina C

 4 : 1  3

  Adam

Pira

 1 : 4  1 : 4  1 : 4

Skupina C

 4

 IMG 6829

 

I:Babolat

Kids Cup

 Daniel

Borovička

 Pavel

Nehněvajsa

 Natalie

Saidlová

 Nikola

Blechová

Pořadí :

 Daniel

Borovička

   Skupina D

 4 : 0 4 : 0   4 : 2 1.

 Pavel

Nehněvajsa 

0 : 4 

   Skupina  D

 4 : 0  2 : 4

 Natalie

Saidlová 

 0 : 4  0 : 4

Skupina  D

 0 : 4  4

 Nikola

Blechová 

 2 : 4  4 : 2 4 : 0 

Skupina D

2.

 

Následující utkání :

Nikola Bl. : Sára

Jirka : Ondra

Adam C. : Kateřina H.

Anička : Daniel

Eva : Natalie s.

Adam P. : Nikola Bo.

Kristýna Bl. : Michal

Barbora P. : Pavel