KRAJSKÉ FINÁLE DRUŽSTEV

KRAJSKÁ FINÁLE DRUŽSTEV JTS MEMORIÁLU Z.KOCMANA V MINITENISE A BABYTENISE 2013

Krajské finále JTS družstev v minitenise o postup na mistrovství republiky se konalo 7.9.2013 v Brně - Lužánkách, kterého se také velice úspěšně zúčastnilo družstvo TK ZNOJMO,za které hrála po celou sezonu i naše hráčka.Znojemské družstvo bylo ve finalovém pavouku nasazeno jako č.3 po základní části a čekalo ve čtvrtfinále na vítěze z dvojice ŽLTC Brno B - TK Natali. TK Znojmo zdolalo ve čtvrtfinále družstvo ŽLTC BRNO B 7:1 a postoupilo do semifinále, kde po vyrovnaném utkání podlehlo TC MJ TENIS BRNO 3:5, kdy k vítězství našim hráčům chyběl jediný míček. V boji o 3.místo naši hráči zabojovali a suverénně porazili družstvo TC Brno 7:1 a obsadili vynikající 3.místo. Družstvo TK ZNOJMO reprezentovali hráči: BULANT Jan, MATOUŠEK Ondřej, PUSKEILER Martin, BEJLEK Sára, SEDLÁKOVÁ Barbora.

Výsledkový pavouk KF družstev JTS  v minitenise najdete ZDE.