DAVIS CUP LÉTO 2013

 

ROZLOSOVÁNÍ UTKÁNÍ

                 
TERMÍNY UTKÁNÍ "AMATER DAVIS CUP LÉTO 2013" -  MUŽI
                 
    Skupina A     Skupina B    
    ARDAGHGROUP     HOKEJKY      
    TK HRUŠOVANY     AUTSAJDŘI      
    SVŠE     DAROS      
    HARÁSCI     BEST BOYS      
    ŠANOV     SVOBODA  

    

Domácí

Hosté

Datum

Čas

Hráči

Výsledek

HARASCI

HRUŠOVANY

9.5.

17.00

Lisý,Bejlek

0:3

Horáček :  Lisý

3:6,3:6

Tichý : Bejlek

2:6,1:6

čtyřhra:

4:6,2:6

 

HRUŠOVANY

SVŠV

19.5.

17,00

Třímal,Bejlek

 2 : 1

Bejek : Štolfa

6 : 1, 6: 0.

Třímal : Plhoň

6:4,7:6

čtyřhra:

6:2, 6:7, 8:10,

 

ARDAGROUP

HRUŠOVANY

utkání je znovu přeloženo

na  10.6.

17,00

 Lisý Jaroslav

Kůra Tom

2 : 1

HRUŠOVANY

ŠANOV

6.6.

17,00

Táborský Tom

Kůra Tom

Táborský:Šír

2:6, 1:6,

Kůra:Novák

6:4,1:6, 10:

čtyřhra:

 TomTom:Blecha,Novák

2:6, 0:6,

Termín utkání Utkání Výsledek  
  čtvrtek 9.5.2013 17:00 HARÁSCI - TK HRUŠOVANY 0:3  
  čtvrtek 9.5.2013 17:00 ŠANOV - ARDAGHGROUP 3:0  
  neděle 12.5.2013 17:00 BEST BOYS - AUTSAJDŘI 3:0  
  neděle 12.5.2013 17:00 SVOBODA - HOKEJKY 0:3  
  čtvrtek 16.5.2013 17:00 ARDAGHGROUP - HARÁSCI 2:1  
  čtvrtek 16.5.2013 17:00 AUTSAJDŘI   DAROS 0:3  
  pátek 17.5.2013 17:00 HOKEJKY - BEST BOYS 1:2  
  neděle 19.5.2013 17:00 TK HRUŠOVANY - SVŠE 2:1  
  čtvrtek 23.5.2013 17:00 SVŠE - ARDAGHGROUP 1:2  
  čtvrtek 23.5.2013 17:00 HARÁSCI - ŠANOV 0:3  
  neděle 26.5.2013 17:00 AUTSAJDŘI - SVOBODA kont. 3:0  
  neděle 26.5.2013 17:00 DAROS - BEST BOYS 3:0  
  čtvrtek 30.5.2013 17:00 ARDAGHGROUP - TK HRUŠOVANY 2:1  
  čtvrtek 30.5.2013 17:00 SVOBODA - DAROS  1:2  
  neděle 2.6.2013 17:00 HOKEJKY - AUTSAJDŘI 3:0  
  neděle 2.6.2013 17:00 ŠANOV - SVŠE 3:0  
  čtvrtek 6.6.2013 17:00 BEST BOYS - SVOBODA 3:0  
  čtvrtek 6.6.2013 17:00 TK HRUŠOVANY - ŠANOV 1:2  
  neděle 9.6.2013 17:00 SVŠE - HARÁSCI 0:3  
  neděle 9.6.2013 17:00 DAROS - HOKEJKY 1:2  
  čtvrtek 13.6.2013 17:00 ČF 3B - 2A  BEST BOYS - ARDAGHGROUP 1:2  
  neděle 16.6.2013 16:00 ČF 2B - 3A  DAROS - TK HRUŠOVANY

     3:0

Lisý,Gubík
 

 
  neděle 16.6.2013 17:00 ČF 1B - 4A  HOKEJKY - HARÁSCI NT Pá 21.6.  
  neděle 16.6.2013 17:00 ČF 1A - 4B  ŠANOV - AUTSAJDŘI 2:1  
  čtvrtek 27.6.2013 17:00 o 5.-8.místo  AUTSAJDŘI -Hrušovany

2:1

Míča:Gubík 6:1,:6:2

Novák:Bejlek 0:6,1:6

čtyřhra = 6:0,7:5,

 

 

 
  neděle 23.6.2013 17:00 o 5.-8.místo  BEST BOYS - Harásci

2:1

 
  neděle 23.6.2013 17:00 o 9.-10.místo   SVŠE - SVOBODA

3:0

 
  čtvrtek 27.6.2013 17:00 o 5.-6.místo

 

 
  čtvrtek 27.6.2013 17:00

o 7.-8.místo

Hrušovany : Harásci

Mažár:Tichý 1:6,2:6

Táborský:Harásek 2:6,1:6

čtyřhra: 1:6,2:6

 
     
  neděle 1.9.2013 17:00 ARDAGHGROUP - Hokejky

0 : 3

 
  neděle 1.9.2013 17:00 ŠANOV  -  Daros

2 : 1

 
  čtvrtek 5.9.2013 17:00

Finále

Hokejky : Šanov

 

 
  čtvrtek 5.9.2013 17:00

ARDAGROUP : Daros

 ( 3 - 4 místo )
 

2 : 1

 

  V případě nepříznivého počasí (déšť) se zápas odehraje v náhradním termínu,který je stanoven na následující den v 17,00 hod po nesehraném utkání.