Tenisová výuka pro dospělé

Účastníci výuky tenisu z řad dospělých jsou podle zájmu zařazováni do dlouhodobých i krátkodobých kurzů podle zájmu a svých cílů.

Individuálním nárokům na nepravidelné tenisové lekce lze vyhovět jak v dopoledních,tak odpoledních hodinách a o víkendech.

Cílem je naučit zájemce z řad dospělých základní tenisové údery. Výuka je určena především pro úplné začátečníky nebo začátečnice. U pokročilejších zájemců tyto údery zdokonalujeme a zároveň přidáváme tenisovou taktiku. Tato varianta je určena například pro rekreační hráče, kteří se chtějí ve hře zdokonalovat.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

Tato forma tréninku je vhodná pro všechny výkonnostní úrovně hráčů, od začátečníků po profesionály.

Způsob tréninku je zaměřen na konkrétní potřeby hráče. Pro každého hráče připravujeme individuální plán tréninků na základě jeho herních schopností a talentu.

Jde o nejefektivnější způsob tréninku zaměřený na individualitu a konkrétní potřeby hráče. Je vhodný pro začátečníky i pro pokročilé hráče s cílem zvládnout a zdokonalit tenisovou hru na odpovídající úrovni. Sestavíme Vám individuální plán, na jehož základě můžete v kratším čase dosáhnout výraznějších pokroků

Tenis je sportem všech generací a pokud hráč k tréninku přistupuje svědomitě může se ho naučit v jakémkoliv věku. Každému vyhovuje jiný způsob výuky. Tím jak se hráč stává pokročilejším, má potřebu být na kurtu spíše sám a maximálně využít služeb trenéra. Výjimkou však není ani výuka v různých herních situacích, kdy na kurtu jsou v jednu chvíli tři hráči a jeden trenér.

Naším cílem je naučit zájemce z řad dospělých základní tenisové údery, zvládnout a zdokonalit tenisovou hru na odpovídající úrovni.

Cena pro výuku je stanovena úmluvou.

Výuka je možná každý den od 8,00 – 21,00hod., dle dohody.