Jak a kolik hodin trénovat

Jak a kolik hodin trénovat

Skupina č.1 ,,základní“

Trénink pro zvládnutí základní techniky a taktiky na ,,velkém dvorci“. Tento režim je vhodný jako doplňková volnočasová aktivita.Trénink 1h týdně, bez pohybové průpravy.

(Nemáte přesné představy na jaký sport dát vaše dítě?Chcete vyzkoušet zda bude vaše dítě tenis bavit? Doporučujeme vám tento režim, pokud dítě navštěvuje více kroužků).

 

Skupina č.2 ,,střední“

Pokud chcete dopřát vašemu dítěti šanci naučit se poměrně rychlé základy tenisu, vyberte si tento režim. Trénink 2x týdně, pohybová průprava doporučena na 1h týdně.

(Chcete pro své dítě rychlejší pokroky? Chtěli byste se za několik měsíců s vašim dítětem účastnit minitenisových turnajů? Zvolte tento režim).

 

Skupina č. 3 ,,hra“

Chcete dítě připravit na konkurenci na turnajích? Máte ambice úspěšně se účastnit turnajů? Tento režim Vám bude jistě vyhovovat. Výuka 3x týdně,pohybová průprava 1h týdně.

(Vybrali jste pro Vaše dítě tenis jako hlavní sportovní aktivitu? Chcete aby Vaše dítě dělalo rychlé pokroky? Máte ambice, aby Vaše díte bylo na turnajích mezi prvními? Právě tento režim je ideální pro Vás).

 

Skupina č.4 ,,TOP“ Tento režim je ideální pro ambiciózní hráče, kteří chtějí patřit mezi špičku a bojovat na turnajích o nejvyšší příčky. Trénink 4x týdně.Výuka se dělí na trénink úderů, herní trénink,speciální trénink a pohybovou průpravu.

(Kdo chce být nejlepší-musí se nejvíce snažit. Tento režim je intenzivní a připravený pro hráče, kteří chtějí uspět na všech turnajích u nás i v zahraničí).

                                                  tenis laa 002

 

Motto:

             " Kdo bojuje může prohrát . Kdo nebojuje už prohrál ".