Na úvod

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, jelikož jsme došli k názoru, že zásadních informací, žhavých novinek, zajímavých  aktualit, profesionálních postřehů, odborných specifických názorů, erudovaných kritik, jedinečných fotografií, ojedinělých výsledků ze sportovních zápolení na jedinečné výkonnostní úrovni spolu se spoustou dalších osobitých a pozoruhodných poznatků bez cenzury, je v dnešní době žalostně málo... 

Tenisový klub BEJLEK.

Náš amatérský tenisový klub, je sdružení několika desítek nejenom tenisových nadšenců a kamarádů z Hrušovan a přilehlého okolí,různého pracovního zaměření a aktivit,kteří mají zájem o na udržení a rozvoji tenisového areálu na místním hřišti.

Jedno však máme společné – vášeň k bílému sportu a to je tenis.

Naše nadšení je mnohokrát větší než tenisové dovednosti, ale svojí pílí, trpělivostí a tréninkovou morálkou vše zdárně doháníme. Všichni členové jsou aktivně hrající, věkové rozpětí hráčů je 3 až 99 let.

Tenis provozujeme rekreačně,výkonnostně nebo vrcholově,podle toho,jak si kdo momentálně či mentálně věří.Buď příležitostně,ale většinou pravidelně se scházíme, hrajeme,trénujeme,pinkáme a pravidelně při tom degustujeme popíjením lahodného vína z místních vinic od našich dobrých vinařů a tím udržujeme nejen sportovní a kolektivní duch, ale i kulturní a společenskou stránku a vlastně naplňujeme smysl našeho amatérského občanského sdružení.

Na členství v našem prestižním tenisovém klubu se čeká několik let a většinou se dědí, přesto případní zájemci se mohou kontaktovat pana Taborského 602 137 570 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Pokud bude momentálně volné místo, rádi vás v našem klubu přivítáme.

Provozujeme rekreačně i širokou škálu dalších sportů a zájmových aktivit,jejichž výčet a výpis úspěchů našich členů by vydal na další web stránky,ale nechceme enormně zatěžovat sportovní úspěchy redaktory renovovaných deníků či týdeníků,kteří si nás dozajista najdou a vyzvednou či zviditelní naše výkony.

 

MOTTO :
Filosofie sportu
Nezáleží na tom ,kolik golů jsi dal, počet bodů, které sis připsal, rekordy, které jsi překonal, trofeje, které jsi získal nebo soupeři, které jsi porazil. Jelikož velké sportovce dělá velké srdce. A jen ti s největším srdcem, zápalem, plným nasazením a především láskou ke sportu se stávají...